Jobbe i Vivento
Jobb hos oss
Lagspillere
Fritid og frihet
Vi er alle i ulike livsfaser. Småbarn, familie og etterutdanning krever både tid og krefter. I Vivento tror vi på frihet under ansvar og balanse mellom arbeid og fritid. Konsulentlivet skal enkelt tilpasses forpliktelsene du har på hjemmebane. Et godt faglig og sosialt miljø skapes av ansatte som har en aktiv og innholdsrik fritid. Personlig utvikling skjer nemlig ikke bare på arbeidsplassen.
Goder
Bonus
Står du på så skal du belønnes. Derfor har vi en bonusmodell basert på egen fakturering hos kunder. Verdiskapning skjer likevel ikke bare når vi fakturerer. For å skape et godt og utviklende arbeidsmiljø trenger vi både faglig påfyll og, ikke minst, fritid. Tar du for eksempel kurs må du ikke ofre av fritiden din for fortsatt å få bonus.
Trening
I Viventos lokaler på Lysaker er det treningsrom med det meste av fasiliteter. Ønsker du å sykle eller løpe til jobb er det tilrettelagt med garasje, dusj og garderobe. Mange liker å holde seg i form hos oss, og vi har blant annet en aktiv løpe- og sykkelgruppe.
Mobil og internett
Har du en gammel, utslitt telefon sponser vi deg med en ny en. Vi dekker også telefon- og internett for deg hver måned.
Forsikring og pensjon
Hos oss er du dekket med alt du trenger av forsikring; Gruppeliv, behandling, reise, ulykke og psykolog. I tillegg har vi en god pensjonsordning med uførepensjon. Vi betaler selvsagt full lønn under sykdom og når du har foreldrepermisjon.